IEVA RUDZUTAKA

Kad vajag noķert nenotveramo, ieraudzīt neredzamo, es esmu klāt pirmā, lai palīdzētu. Es dzīvoju strauji un nekad nesaku nē. Patīk izaicinājumi un jaunas satikšanās.

Draugi jau zina, ka pie manis jānāk ar dzelteniem ziediem, bet šī krāsa nes tādu enerģiju, kas mūsu platuma grādos mazliet trūkst.​

Ja Tava kāzu vai cita īpašā diena iekritīs lietainā dienā, nebēdā, jo es pratīšu to izgaismot un parādīt vispriecīgākajā veidā.

Dzīvoju Jelgavā, bet braucu, kur vien vajag!

Katra bilde ir stāsts bez vārdiem

Katrs kadrs atklāj mirkli, pilnu ar emocijām un nozīmi.

How can I begin to describe my time with Poveda... It was simply life-changing! I always imagined that Bali would be a breathtaking destination, but thanks to Poveda, I was able to not just experience the culture, but have once-in-a-lifetime memories. I got so much more than I ever anticipated from my holiday.

- Alice Bloomberg

KO CITI SAKA PAR MUMS.

SEKO MUMS INSTAGRAM

SAZINIES AR MUMS

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums realizēt jūsu video projektus. Ja jums ir kādi jautājumi, idejas vai vēlaties saņemt piedāvājumu, sazinieties ar mums. Mūsu komanda ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamo atbalstu, lai jūsu iecere kļūtu par realitāti

KONTAKTI

info@yellowvideo.lv
+271 28714341